Уявно хворий - Национальный академический театр русской драмы им. Леси Украинки - Киев - 31 мая 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Уявно хворий

Начало мероприятия: 31.05.2019 19:00

Место: Национальный академический театр русской драмы им. Леси Украинки

Адрес: Киев, вул.Богдана Хмельницького 5

Цена билетов: от 30.00 до 300.00 грн.

Уявно хворий
Заказать и купить билеты на Мнимый больной можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).
 
Спектакль Мнимый больной в Киеве состоится 31 мая 2019 г, 19:00, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки.
 
Комедія.  Вистава з антрактом.
Тривалість 2 год. 35 хв.
 
 
   Присвячується 390-річчю від дня народження Ж.-Б. Мольєра
 
(1622-1673)
 
   Дивно, але п'єса присвячена якраз подоланню страху перед смертю. Незважаючи на серйозну тему, її називають перлиною у творчості Мольєра, «найсмішнішою» з його сценічних творів. Головному героєві п'єси, мсьє Аргану, неймовірно нудно жити. Тому він постійно вигадує собі різні хвороби. Кожна з них стає подією у його житті. Мсьє Арган навіть намагається видати дочку за лікаря, щоб було зручніше і дешевше лікуватися, а потім і сам вирішує проголосити себе лікарем.
   Не віриться, що ця комедія була написана у XVII столітті. Вона сучасніша за багато нинішніх п'єс. Нічого не змінилося: лікарі, поліцейські, шарлатани і пройдисвіти на будь-який лад, - образи незмінні. «Уявно хворий» - це вічна історія про людей, про людські страхи, самотність і любов.