Подписаться

Киевский драматический театр на Подоле

Данное заведение не проверено и не управляется заведением. Если вы являетесь руководителем данного заведения - отправьте заявку для получения доступа к управлению
Театры

Адрес: Киев, пл. Контрактовая, 4

Телефон: довідка - 425-05-25; каса - 332-2217, 425-54-89

Андріївський узвіз...
Серце Києва, де вирує мистецьке життя міста, пульсує історія минулих сторіч.
Тут можна розмовляти з тінню Шекспіра, тут вітає дух Воланда і його безсмертного автора - Михаїла Булгакова...
Гуляєш Андріївським - і втрачаєш відчуття часу.
Він був свідком багатьох подій: по ньому котили бога Перуна до Дніпра, босими ногами ходили наші пращури з Княжого граду на Поділ; Андріївський узвіз пам'ятає кроки Лесі Українки, Растреллі, Врубеля, він прислухався до голосів Віктора Некрасова, Григора Тютюнника, заворожувався музикою Ліста, Шопена, чув спів Козловського, пісні Леонтовича,  музику Лисенка.
Колись давно, на початку XIX сторіччя, в будинку на Андріївському узвозі, 20-Б, що належав купцю,  меценату Івану Шатрову, діяв домашній театр. Тут проводилися музичні вечори, гралися драматичні вистави, бували відомі діячі культури, представники аристократичних родин, промисловці, меценати, політики. Тепер ця розкішно прикрашена історична будівля, пам'ятник архітектури XIX століття, -  головне приміщення театру. Після реконструкції, виконаної Київською міською державною адміністрацією, Головним управлінням культури і мистецтв Києва, у цьому будинку відкрилася Театральна вітальня, в якій проходять  вистави діючого репертуару,  зустрічі з глядачами, працює  адміністрація театру.
У 2012 році планується  завершити будівництво нового, сучасного, створеного за оригінальним проектом театрального комплексу "Київський театр на Подолі", яке триває вже  20 років. 

Отзывы Киевский драматический театр на Подоле Киев

На данный момент нет ни одного отзыва о заведении Киевский драматический театр на Подоле или Зарегистрируйся чтобы быть первым.