Подписаться

Актор

Данное заведение не проверено и не управляется заведением. Если вы являетесь руководителем данного заведения - отправьте заявку для получения доступа к управлению
Театры

Адрес: Киев, вул. Велика Житомирська, 40

Телефон: (044) 362-50-50; (044) 482-10-48; (044) 272-27-03

"Для мене театр "Актор" - це спосіб самоствердження, реалізація найпотаємніших творчих мрій, можливість працевлаштування моїх товаришів. Ми не зачиняємо двері ні перед ким."
Засновник театру, н.а. України В.Шестопалов
Театр "Актор" було засновано у квітні 1987-го року.
Засновник театру – н.а. України В.Шестопалов, який очолював театр протягом 28 років.
Своєю назвою театр забов'язаний основній творчій концепції – у центрі уваги Актор, як особистість.
 Багато провідних майстрів київського театрального простору отримали змогу самореалізуватися на незалежному та відкритому для творчих експериментів майданчику.
Серед них н. а. Укр. Л. Яремчук, з. а. Укр. Н.Кудрявцева, н.а. Укр. В.Алдошин, н.а. Укр. Лариса Руснак, Н.Касторф, А.Варпаховська, І. Калашнікова, М.Жонын та багато інших.
Свій перший сезон театр відкрив виставою «Лавка» за п’єсою О.Гельмана.
Перші чотири сезони театр "Актор" існував в приміщенні кафе "Термок". Згодом, отримав приміщення на Львівькій площі, де розташовуєтся дотепер.
Серед знакових вистав театру можна виокремити – моновиставу "Записки божевільного" за М.Гоголем, «Крик» Т.Уильямса , «Граэмо Стріндберга» Ф.Дюрренмата, «Гітель і Джеррі» У.Гібсона, «Листи любві» А.Герні, «Іграшка для мами» А.Николаи та ін.
За багатолітнє існування театр неодноразово брав участь у численних театральних фестивалях, як в Україні, так і за її межами. На сьогодні в діючому репертуарі театру близько десяти вистав.
В 2013 році, після смерті засновника - В.Шестопалова, художнє керівництво очолив з.а. України Ігор Славінський.

Отзывы Актор Киев

На данный момент нет ни одного отзыва о заведении Актор или Зарегистрируйся чтобы быть первым.