Маленькие люди на большой кровати - CARIBBEAN club - Киев - 08 октября 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Маленькие люди на большой кровати

Начало мероприятия: 08.10.2019 19:30

Место: CARIBBEAN club

Адрес: Киев, ул. Коминтерна, 4

Цена билетов: от 150.00 до 580.00 грн.

Захоплива ексцентрична ретро-комедія в одній дії. Джаз, чарльстон, відеопроекція, танці та костюми початку епохи ... 
Лондон. Початок століття. Місто незмінних традицій. А деякі старі звичаї не втратили значення і до сьогодні. Так, наприклад, будь-яка подружня пара, яка прожила разом чотири роки і, що не має дітей, має право за певну оплату запросити Державного чоловіка для надання практичної допомоги в настільки скрутній та делікатній справі.
 
Місіс Дороті Кембл, до речі, вельми богобоязлива особа, з острахом і смиренністю чекала на Державного чоловіка. Її чоловік містер Кембл, втративши остаточну надію побачити спадкоємця, рішуче запропонував дружині викликати додому Державного чоловіка. В цей же час відомий англійський фотограф Девід Лінч отримав чергове замовлення: створення численних фотографій на дому. На нього чекає Барбара. Вона має єдину пристрасть: любить фотографуватися.
 
І, як ви розумієте, наші герої переплутали квартири. Державний чоловік прийшов до любительки фотографуватися, а фотограф до жінки, яка чекає на Державного чоловіка.