Классика на террасе - Vivaldi - ArtHall D12 - Киев - 14 августа 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Классика на террасе - Vivaldi

Начало мероприятия: 14.08.2019 20:00

Место: ArtHall D12

Адрес: Киев, вул. Десятинна, 12

Цена билетов: от 350.00 до 500.00 грн.

Краще класики може бути тільки класика на свіжому повітрі. Там, де віє приємний вітерець, на терасі з видом на потопаюче в зелені улюблене місто. Увечері 7 серпня запрошуємо вас слухати музику Антоніо Вівальді на мальовничій терасі «Всі. Свої »!
 
Священик, видатний скрипаль-віртуоз, педагог і композитор, Антоніо Вівальді за своє життя написав понад 700 творів, включаючи опери, хорові твори, більше 500 концертів для різних інструментів і оркестру. Творчість Вівальді вивчав великий Бах, перекласти ряд його інструментальних концертів для органу з невимовним майстерністю. У житті Вівальді було все, як і в його химерної епохи. І все ж в його житті і творчості є чимось незмінним - він завжди залишався самим собою, а його музику не сплутаєш з музикою інших композиторів.
 
Композиції великого Антоніо Вівальді в цей вечір виконає Kyiv Mozart Orchestra - незалежний проект, який зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру з успіхом виступали в якості солістів, грали в складі камерних ансамблів, брали участь в міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили в новому проекті - Kyiv Mozart Orchestra.
 
 
Ведучим вечора і вашим провідником у світ чарівної музики стане київський поет Ваня Якимов. Конферансьє з талантом говорити просто про складне і умінням занурити слухачів в атмосферу того самого твору і тієї самої епохи.
 
Програма концерту:
 
- Симфонія для струнного оркестру і бассо контінуо Соль-мажор, RV 146 
- Концерт для двох скрипок з оркестром ре-мінор, RV 565 
- Концерт для скрипки, віолончелі та струнного оркестру Ля-мажор (all'inglese), RV 546 
- Симфонія для струнного оркестру і бассо контінуо До-мажор, RV 116 
- Концерт «Весна» з циклу «Пори року». 
- Концерт «Літо» з циклу «Пори року». 
- Концерт «Осінь» з циклу «Пори року». 
- Концерт «Зима» з циклу «Пори року».
 
солісти: 
Ольга Шелешкова - скрипка 
Павло Хмара - скрипка 
Сергій Казаков - віолончель
 
7 серпня приходьте на терасу «Всі. Свої », щоб з головою зануритися в шедеври світової класики! Чекаємо вас в 20:00 за адресою вул. Десятинна 12.