Jazz Arsenal - Khalif Wailin Walter (Chicago, USA) - Мистецький арсенал - Киев - 29 августа 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Jazz Arsenal - Khalif Wailin Walter (Chicago, USA)

Начало мероприятия: 29.08.2019 19:00

Место: Мистецький арсенал

Адрес: Киев, вулиця Лаврська, 10-12

Цена билетов: от 350.00 до 450.00 грн.

Музичні критики називають його «Doctor Love», за дивовижну манеру писати і виконувати романтичні композиції. Зустрічайте Khalif Wailin' Walter в проекті Jazz Arsenal!
 
Один з «грандів» нового покоління чиказького блюзу. Його музика глибоко заснована на традиціях, але включає в себе елементи фанку, регі, соул і навіть «танцювальні» бугі-вугі груви. Його перший альбом, що вийшов в 2012 (She Put The Voodoo On Me) відразу приніс йому світову славу.
 
«Музика це моя релігія. 
Я всього лише посланник. 
А "Грув"? ... "Грув" - це Бог!» Khalif Wailin 'Walter
 
У дитинстві Халіф Уолтер брав уроки особисто у BB King-а. Останні 8 років є постійним учасником Chicago Blues Festival. За його плечима гастролі і концерти з Carl Weathersby, Lonnie Brooks, володарями Греммі Taj Mahal, Otis Rush, Jimmy Vaughan, Buddy Guy, Junior Wells, Pinetop Perkins, Sugar Blue, Toronzo Cannon і безліччю інших зірок світової величини.
 
29 серпня приходьте слухати справжній блюз родом з Чикаго! Чекаємо вас в 19:00 на літній сцені комплексу «Мистецький Арсенал».