Tribute Show. METALLICA з симфонiчним оркестром

Начало мероприятия: 01.11.2019 19:00

Место: Национальный дворец искусств «Украина»

Адрес: Киев, ул. Б. Васильковская, 103

Цена билетов: от 250.00 до 1950.00 грн.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ TRIBUTE SHOW METALLICA З СИМФОНІЧНИМ ОРКЕСТРОМ?
1. Сам гурт Metallica більше не грає концерти з симфонічним оркестром. 
2. Проект був створений справжніми професіоналами. 
3. На концерті ви заспіваєте Nothing Else Matters в один голос з багатотисячним залом.
 
Що таке Metallica? Гурт, на якому ми виросли. Це не музика на один сезон, почувши мелодію якої через роки, ми з посмішкою згадуємо минулі дні. Музика гурту Metallica - це дещо більше, що супроводжує нас упродовж нашого життя, і не має значення, ростемо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень гурту не старіє та не виходить з моди, а сам колектив досягає все більшого успіху, збираючи на концертах фанатів усіх вікових категорій.
 
Tribute Show "METALLICA з симфонiчним оркестром" - це інтернаціональний проект. Як так сталося? 11 років тому свою діяльність розпочав гурт Scream Inc., колектив, що складався зі студентів - фанатів Металліки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленого гурту. Раптово клуби почали один за одним запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами батьківщини.
 
З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Гурт почав гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які так вдосконалили шоу, що купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає дедалі важче.
 
Станьте частиною цього історичного заходу!