Серега А.К.А. Полиграф ШарикоFF - Октябрьский дворец - Киев - 13 ноября 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Серега А.К.А. Полиграф ШарикоFF

Начало мероприятия: 13.11.2019 19:00

Место: Октябрьский дворец

Адрес: Киев, ул. Институтская, 1

Цена билетов: от 350.00 до 2750.00 грн.

Купить билет
Під яким би псевдонімом не виступав цей талановитий артист, в якому жанрі не виконувалися б пісні, його творчість стовідсотково чіпляє публіку. 13 листопада в Жовтневому палаці відбудеться концерт Серьоги, який ви просто не можете пропустити!
 
Сергій Пархоменко ось уже 17 років на сцені. Його поява на музичній арені була схожа на вибух. Однієї пісні «Черный бумер» вистачило, щоб увійти в історію. Цьогоріч виповнюється 15 років з дати виходу першого альбому Серьоги «Мой двор: Свадьбы и похороны». Цікаво, що його видала компанія MFG/BMG Ukraine. Хоча сам Серьога з білоруського міста Гомель, його творчість і життя тісно пов'язані з Україною.
 
Із моменту виходу першої збірки треки Серьоги безперервно крутяться на телеканалах, грають із радіоприймачів, звучать у фільмах і комп'ютерних іграх. Окрема сторінка біографії – телепроект «X-фактор». Українським глядачам запам'яталася іноді різка, але справедлива манера спілкування співака.
 
А чотири роки тому Серьога представив свій новий проект – Поліграф Шарікоff. Про успішність нового амплуа артиста говорить кількість переглядів кліпів на каналі Youtube. «Гелик Вани» – 22 мільйони, «Только секс» – 8 мільйонів, «Какао белого цвета» – 7 мільйонів, «Харизма» – 5 мільйонів.
 
У вас буде прекрасна можливість почути кращі хіти Серьоги а.к.а. Поліграфа Шарікоffа!

Видео