Вихідний з оперетою - Киевский национальный академический театр оперетты - Киев - 18 мая 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Вихідний з оперетою

Начало мероприятия: 18.05.2019 14:00

Место: Киевский национальный академический театр оперетты

Адрес: Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 53/3

Цена билетов: 100.00 грн.

Супроводжуючим та батькам квиток купувати не потрібно!
 
Нова послуга від Національної оперети України!
 
Театрально-розважальне дозвілля для маленьких глядачів «Вихідний з оперетою»!
 
Після перегляду дитячої вистави всі, хто придбав сертифікат на нову послугу, зможе продовжити знайомство з казковими героями під час театрального квесту та майстер-класу від Містера Ритма та принцеси Оперетини. Театральний квест — це продумана до найдрібніших деталей сюжетна гра, побудована на основі переглянутої вистави, яка наповнена духом пригод і драйву, з цікавими конкурсами, логічними завданнями та майстер-класом на завершення. Завітайте до Національної оперети — влаштуйте своїй дитині свято! Такий похід до театру вона запам’ятає надовго! Поспішайте! Продаж сертифікатів на театрально-розважальні квести до дитячих вистав вже розпочато! Кількість квитків обмежена! Захід розрахований на дітей від 5-ти років. Тривалість: 1 година. Ціна: 100 грн. Придбати сертифікат «Вихідний з оперетою» можна в касах театру та на сайті.
 
Придбану електронну версію сертифікату необхідно обміняти на дитячий сертифікат «Вихідний з оперетою» перед початком вистави.
 
Додаткова інформація за номером (044) 287-26-30.