Акомпаніатор - Киевский национальный академический театр оперетты - Киев - 29 мая 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Акомпаніатор

Начало мероприятия: 29.05.2019 19:30

Место: Киевский национальный академический театр оперетты

Адрес: Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 53/3

Цена билетов: 200.00 грн.

У Національній опереті України - нова сцена Stage_Lab. На нульовому поверсі історичної театральної будівлі, що на Великій Васильківській 53/3, розташовано сцену, де для невеликої аудиторії (~40 осіб) будуть створюватися різножанрові вистави камерного формату.
 
 
 
Одноактна п’єса французького драматурга Марселя Мітуа «Акомпаніатор» відкриває Експериментальну сцену (Stage Lab) у Національній опереті України. Вистава буде представлена у постановці Олександра Білозуба, відомого українського художника, режисера і актора. В Україні та за кордоном відомі дві моновистави Олександра Білозуба: «Я сьогодні сміюся з себе…», присвячена Олександру Вертинському, та «Пісенька на три такти» про Чарлі Чапліна. Художник –постановник Олександр Білозуб співпрацював із українськими і зарубіжними режисерами: Богданом Струтинським, Андрієм Жолдаком, Атілою Віднянським, ін.
 
«Моновистава «Акомпаніатор» буде камертоном того, що відбуватиметься на експериментальній сцені, — вважає Олександр Білозуб, — Це буде аналіз, лабораторія, експеримент з тим, чим живе театр. До того ж це — витончена французька драматургія, для якої характерна моноформа».
 
Режисер-постановник вважає, що основна особливість моновистави це — сповідальність, відвертість із самим собою, готовність бути гранично відкритим.
 
Тема моновистави – театр. У виставі йдеться про те, що стосується всіх, хто займається театром, не тільки акторів та режисерів. Люди, які стоять за кулісами, багато в чому визначають успіх п’єси. Герой – акомпаніатор, його робота — супроводжувати успіх кумирів. А одного разу доля дає йому шанс бути в яскравому світлі рампи! Його сповідь перед публікою завершується тим, що артист, який спізнювався, виходить на сцену… Що в цей момент відчуває акомпаніатор? Відповідь знатимуть глядачі моновистави «Акомпаніатор» .
 
У головній ролі — Ася Середа-Голдун. 
 
Режисер-постановник, автор сценографічного рішення — Олександр Білозуб.
 
 
 
Художній керівник — н.а. України Богдан Струтинський.