Вечір Угорської Оперети - Киевский национальный академический театр оперетты - Киев - 30 мая 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Вечір Угорської Оперети

Начало мероприятия: 30.05.2019 19:00

Место: Киевский национальный академический театр оперетты

Адрес: Киев, ул. Большая Васильковская (Красноармейская), 53/3

Цена билетов: от 40.00 до 400.00 грн.

20 квітня у Національній опереті України — унікальний «Вечір угорської музики». Гала-концерт, створений за сприяння Посольства Угорщини в Україні — чудова нагода відчути колорит старовинних угорських містечок, з їхньою неповторною атмосферою романтики і любові. Лейтмотивом вечора виступатиме автентична народна музика, що зародилася в угорських глибинках. Запальна суміш самобутньої народної музики з ледь вловимим відтінком пристрасних циганських мотивів виникла саме в Угорщині. Не дивина, що тут батьківщина запального чардашу, який полонив серця славетних композиторів з усього світу. Мелодика народної угорської музики простежується у творчості багатьох провідних європейських композиторів: Гайдна, Бетховена, Шуберта, Брамса, Чайковського.
 
У Гала-концерті «Вечір угорської музики» у виконанні солістів Будапештського театру оперети та мюзиклу і артистів Київського театру оперети будуть представлені композиції та арії з улюблених оперет відомих композиторів Ференца Легара, Імре Кальмана, Віктора Якобі, Роберта Штольца.