Лебединое озеро - Национальная опера Украины им.Т.Г.Шевченко - Киев - 30 мая 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Лебединое озеро

Начало мероприятия: 30.05.2019 19:00

Место: Национальная опера Украины им.Т.Г.Шевченко

Адрес: Киев, вул. Володимирська, 50.

Цена билетов: от 150.00 до 2900.00 грн.

Вистава: балет «Лебедине озеро»
Дата: 30 травня 2019
Час: 19:00
Місце проведення: Національний театр опери та балету ім. Тараса Шевченка
Адреса: вул. Володимирська 50
 
Прима-балерина театрів La Scala та Бостон балет Petra Conti та прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов – у виставі «Лебедине озеро».
30 травня на історичній сцені Національної опери України – балет «Лебедине озеро» у виконанні артистів світового балету: Петри Конті та Олександра Стоянова.
Запрошена артистка Петра Конті (Petra Conti) вже не раз танцювала на головній історичній сцені України, своєю унікальною технікою та енергією вона підкорила як глядачів, так й українських артистів балету. 30 травня італійка Петра знову вийде на сцену Національної опери України у образі Одетти й Оділії, та танцюватиме в дуеті з улюбленцем глядачів Олександром Стояновим.
 
Запрошена артистка  Петра Конті (Petra Conti) – свою кар’єру почала у знаменитому театрі La Scala, де згодом отримала звання прими-балерини La Scala. З 2013 року  Петра переїхала до США й стала примою балериною Бостонського балету. Вона обдарована від природи неймовірними балетними даними і тонкою жіночою красою. У 2014 році балерина була удостоєна звання Посла італійського танцю в світі.
 
Темпераментний Олександр Стоянов (Aleksandr Stoyanov) –  прем'єр балету Національної опери України, заслужений артист України, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Сьогодні Олександр один із найяскравіших представників світового  чоловічого балету. Його легкий стрибок, технічність та емоційність – зробили його улюбленцем багатьох шанувальників балетного мистецтва.
Про виставу:
 
«Лебедине озеро» – світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Як символ, саме ця вистава у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів.
 
Балет створено за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, яку чаклун Ротбарт своїм прокляттям перетворив на лебедя. Це містична історія розказана під мотиви геніальної музики Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла й темряви, Одетти з Оділією. Де добро торжествує над злом.
 
Лібрето: Володимира Бегичева і Василя Гельцера
Музика: Петра Чайковського
Хореографія: Анатолія Шекери