The Alibi Sisters - CARIBBEAN club - Киев - 17 мая 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

The Alibi Sisters

Начало мероприятия: 17.05.2019 20:00

Место: CARIBBEAN club

Адрес: Киев, ул. Коминтерна, 4

Цена билетов: от 220.00 до 690.00 грн.

Довгоочікуване повернення — The Alibi Sisters дадуть єдиний ексклюзивний концерт у Caribbean Club Concert-Hall. 17 травня сестри Завальські вперше після тривалої паузи у спільній творчості знову заспівають всіма улюблені хіти дуету.
 
На слухачів чекатиме не концерт, скоріше — ностальгічна мандрівка у минуле, вечір теплих, до щему та мурашок спогадів. Спогадів про нестримні танці під “Фламенко” та “Bachata”, самотні прогулянки під зливою у супроводі пісні “Мелодия дождя”, переживання буремної історії кохання під “С чистого листа”, “Исповедь” та “Табу”.
 
У 2012-му Алібі вирішили натиснути на паузу — співачки взяли тайм-аут та зосередилися на інших проектах. З того часу Анна та Ангеліна не припиняли творчі та особисті пошуки і от , нарешті, потішили звісткою про нову віху в історії Алібі, тепер — The Alibi Sisters.
 
А з чого усе починалося, ми почуємо на їхньому ексклюзивному виступі в Caribbean Club Concert-Hall. Тим паче, що саме на цьому вечорі дует відсвяткує вісімнадцяту річницю з моменту народження гурту.
 
Концерт The Alibi Sisters — це:
 
- довгоочікуване возз'єднання легендарного дуету;
- перевірені часом та завчені напам'ять хіти;
- нове звучання, за яке відповідав джазовий композитор Олексій Боголюбов;
- занурення у спогади, пов'язані з кожною піснею;
- особливий вечір під знаком музичної вишуканості;
 
Чуттєвість та теплий ностальгічний післясмак в інтелігентній обгортці — не пропустіть єдиний концерт The Alibi Sisters у Caribbean Club Concert-Hall.