DIZEL SHOW - Национальный дворец искусств «Украина» - Киев - 26 февраля 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

DIZEL SHOW

Начало мероприятия: 26.02.2019 19:00

Место: Национальный дворец искусств «Украина»

Адрес: Киев, ул. Б. Васильковская, 103

Цена билетов: от 300.00 до 2500.00 грн.

Чекаємо вас всією сім'єю - з близькими, батьками, друзями і колегами - на київському концерті 26 і27 лютого в Палаці Україна! Початок о 19:00!
 
Вони повертаються! Ще більше дуже смішних, актуальних і талановитих номерів, які підкачають прес! Ще більше музики, хореографії, яскравих костюмів і видовищних виступів, про які будете згадувати і розповідати друзям! Ще більше сюрпризів для глядача, інтерактивів і спілкування, адже ми скучили!
 
Несподівані зіркові тандеми, великі мультимедійні екрани, нові образи і оригінальні дуети - «Дизель Шоу» покаже великий, феєричний концерт НОВОГО СЕЗОНУ!
 
«Весна прийде!» - давайте зустрічати перші теплі промені сонця разом - радіти і створювати гарний настрій на весь рік! Шоу присвячено прекрасним Жінкам. І найголовніше - пам'яті Королеви Гумору - прекрасної артистки Марини Поплавської, про яку ми заспіваємо серцем ...
 
26 і 27 лютого, 19.00, Палац Україна - ми повертаємося, ми разом, в подяку Марині - ми ще сильніше! І ми знаємо, що ви нас чекали!
 
«Дизель Шоу» - нова ера гумору в 2019 році: весна прийде! Ваші квитки - вже в продажу!