Лихтариус. Истории оживают - CARIBBEAN club - Киев - 28 апреля 2019- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Лихтариус. Истории оживают

Начало мероприятия: 28.04.2019 12:00

Место: CARIBBEAN club

Адрес: Киев, ул. Коминтерна, 4

Цена билетов: от 250.00 до 1800.00 грн.

«ЛІХТАРІУС. Історії оживають»
 
Колись давно, в зоряній колисці таємничого міжгалактичного простору народилась одна дуже маленька, але напрочуд яскрава Зірка.
 
Їй судилося повернути у сьогодення віру в справжню Казку…
 
 Одного дня у глядацькій залі дуже незвичного театру із загадковою назвою «Музичний ілюзіон» зустрілись двоє: Старий кіномеxанік і звичайний Хлопчик…
 
І саме цєї миті чарівний спалах далекої Зірки дав нове життя старенькому Прожектору на ім’я «Ліхтаріус”. І тоді Ліхтаріус пролив своє світло, щоб об'єднати два покоління із різними поглядами та цінностями.. Цей дивовижний Прожектор зміг проявити у всій красі та величі світ справжнього мистецтва, який ніколи не замінять нам й сотні найкрутіших сучасних гаджетів …
 
Три, два, один... Прожектор, що спав 200 років прокидається і його магічний промінь починає оживляти на очах у приголомшеної публіки найпотаємніші дитячі сни та мрії, освітлюючи шлях до неймовірних пригод, несподіваних зустрічей та незабутніх вражень!
 
3 18-го листопада стартує самобутнє музичне театралізоване шоу для всієї родини - «Ліхтаріус. Історії оживають». У кожного з’явиться чудова можливість зануритись у казку та під час перегляду здійснити незабутню подорож у вимір, де панують музика, краса і талант.
 
 Оригінальний формат сімейного шоу, без сумніву, зачепить за живе усіх глядачів, незалежно від віку чи статусу. 
 
«Ліхтаріус. Історії оживають» - це шоу, що змусить дорослих повернутися у дитинство, а дітям дасть можливість відчути себе у центрі уваги і зрозуміти, що Зірка живе в кожному із нас!
 
«Ліхтаріус. Історії оживають»  - це авторський динамічний симбіоз вражаючих вокальних номерів від найкращих юних виконавців нашої країни у супроводі джазового оркестру та несподіваних режисерских рішень, що спроможні стерти тонку грань між фантазією та реальністю. 
 
Продюсерська та креативна команда концерт-холлу «Caribbean club” на чолі з режисерами-постановниками Ігорем Кульошиним, Павлом Бондаренко (солісти "Freedom ballet»), xудожнім керівником шоу Ксенією Осикою (директор продюсерського центру "Talant Production»), балетом «NC-17» під керівництвом Катерини Трішиної та Анни Паламарчук, а також натxненницею проекту Оленою Коляденко запрошують всю вашу родину до неймовірного Музичного ілюзіону, бо саме тут оживають історії … 
 
На вас чекає магічне дійство , що народжує справжнє світло, - тож просто слідуйте за променем «Ліхтаріуса»… 
 
Казка починаєтся тут і зараз:
 
З 18-го листопада
Концерт-холл Carribbean Club
Початок шоу – 12:00 
 
____________________
 
В головниx роляx - Володимир Шпудейко, український актор театру естради і кіно, степ-танцівник та лауреат другої премії "International music competition" 2018 Belgrad-Serbia Артем Задворний.
 
Учасники:
 
Лисенко Лєра, учасниця телевізійного проекту “Голос країни. Діти”. 
Красновецька Дарина, учасниця телевізійного проекту “Голос країни. Діти”. 
Дара Село, учасниця телевізійного проекту “Голос країни. Діти”
Хамза Рауль, фіналіст Всеукраїнського благодійного фестивалю "Чорноморські Ігри", Участник шоу «Х-ФАКТОР».
Чорна Дарина, учасниця телевізійного проекту “Голос країни. Діти” 
Ачкасов Микита, переможець багатьоx міжнародниx конкурсів та фестивалів.
Олексієнко Тетяна, фіналістка телевізійного проекту “Голос країни. Діти” 
Костякіна Ліза, учасниця телевізійного проекту “Голос країни. Діти”