Как два бедных румына по-польски говорили - Киевский театр «Золотые ворота» - Киев - 07 декабря 2018- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Как два бедных румына по-польски говорили

Начало мероприятия: 07.12.2018 19:00

Место: Киевский театр «Золотые ворота»

Адрес: Киев, ул. Прорезная, 17

Цена билетов: 200.00 грн.

автор: Дорота Масловська
переклад: Андрій Бондар
режисер: Тамара Трунова
актори: Анастасія Бабій, засл. арт. України Сергій Кияшко, Владислав Писаренко, Владислав Оніщенко, Інна Скорина-Калаба, Ірина Скрипникова, Ірина Ткаченко.
жанр: сучасна казка для дорослих
тривалість: 80 хв.
обмеження по віку: 18
 
«Це коротка, наповнена гумором та ‘гегами’ драма про двох симпатичних персонажів, які під впливом невідомого імпульсу, відправляються у незапланований квест Польщею. Квест сповнений комічними пригодами, які з часом перестають бути смішними, перетворюючись на трагічні. Публіка повинна прийняти той факт, що п'єса не є настільки легковажною, як це може видатись на перший погляд. Її персонажі не представляють позитивні соціальні чи психологічні моделі, і цей квест не повинен бути життєвим квестом для всіх. Навіть навпаки» (Дорота Масловська).
 
«Это театр-аттракцион, в котором ты можешь просто развлечься, пощекотав себя острым словцом и неоднозначными театральными находками или, не остановившись на поверхности, пережить эмоции по-сложнее. Углубиться, задуматься и прочесть режиссерскую, написанную в соавторстве с польской писательницей Доротой Масловской, книгу одной жизни» (Юлія Бірзул, «Во мне точки нет»).
 
Увага, у виставі використовується ненормативна лексика!

Как два бедных румына по-польски говорили в других городах (заведениях):