Сон Сови feat. Документи епохи (1928). Коло Дзиґи - Сцена 6 - Киев - 06 декабря 2018- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Сон Сови feat. Документи епохи (1928). Коло Дзиґи

Начало мероприятия: 06.12.2018 19:00

Место: Сцена 6

Адрес: Киев, Васильковская, 1

Цена билетов: от 150.00 до 200.00 грн.

Фільм «Документи епохи» (1928) в музичному супроводі наживо «Сон Сови»
 
Довженко-Центр презентує сенсаційну кінознахідку 2018 року — фільм «Документи епохи» (1928) у живому музичному супроводі експериментального гурту «Сон Сови».
 
Автор фільму — опальний український режисер Леонід Могилевський (Léonide Moguy), очільник французького кіноавангарду та натхненник Квентіна Тарантіно. До цього часу вважалося, що фільми Моґі радянського періоду втрачені. Те, що один із них, створений на базі Всеукраїнського фотокіноуправління (ВУФКУ), після 80 років забуття віднайдено в Центральному державному кінофотофоноархіві ім. Г.С.Пшеничного — кіноподія національного масштабу.
 
«Документи епохи» це:
- унікальні краєвиди Києва й Одеси початку XX століття;
- кінохроніка історії України від Першої світової війни до кінця 1920-х років;
- рідкісні кадри за участі діячів української революції: Павла Скоропадського, Володимира Винниченка, Симона Петлюри, Миколи Скрипника та багатьох інших.
 
Сон Сови — міні-оркестр, що складається з клавішних (Кирило Цуканов), віолончелі (Євгенія Смолянінова) та саксофону (Михайло Сарана). Музика гурту — це ретельно продумана суміш божевілля стилів: академічна музика, джаз, електро. Як кажуть самі учасники групи — це музика для ще не знятого фільму.
 
Захід є частиною проекту Коло Дзиґи — циклу музичних кіноперформансів, під час якого відбуваються прем’єри та спеціальні покази відреставрованих Довженко-Центром українських німих фільмів та світової кінокласики, створених та виконаних наживо українськими та зарубіжними музикантами та діджеями.
 
Національний центр Олександра Довженка (Довженко-Центр) – найбільший український кіноархів, що зберігає понад 5000 найменувань ігрових, документальних, анімаційних українських та закордонних фільмів. Є єдиним членом Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF) в Україні. Здійснює реставрацію, збереження національних фільмів, особистих архівів кіномитців, музейних фондів, наукові дослідження в галузі кінематографії, дистрибуцію та промоцію українського кіно.