Міське свято передчасно народжених дітей. Свято Малюка - Дитяча Планета - Киев - 18 ноября 2018- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Міське свято передчасно народжених дітей. Свято Малюка

Начало мероприятия: 18.11.2018 10:00

Конец мероприятия: 18.11.2018 13:00

Место: Дитяча Планета

Адрес: Киев, пл. Перемоги, 3, ТРЦ Україна

18 листопада – всеміське Свято Малюка за підтримки Генерального партнера - мережі парків безмежних розваг “Дитяча Планета” (ТРЦ Україна, пл. Перемоги, 3, м. Київ). До участі запрошені всі передчасно народжені діти із батьками, а також лікарі. В програмі заходу: урочисте відкриття, встановлення двох Рекордів України у Національному Реєстрі Рекордів України (найменший гестаційний термін, на якому народилася дитина в Україні, і яку змогли виходити лікарі, і найменша вага, з якою виходили малюка), конкурс поспішайок-повзунів, а також розважальна програма для малечі. Початок о 10:00.
Відзначання Міжнародного дня передчасно народженої дитини із конференціями, підсвіченням відомих архітектурних споруд фіолетовим кольором та Святами для дітей та лікарів також пройдуть у Полтаві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці, Львові, Чернігові, Хмельницькому, Житомирі, Маріуполі, Рівному, Сумах, Івано-Франківську, Чернівцях.
 “В Україні з кожним роком все масштабніше проходять заходи, присвячені цьому дню, і кожного разу нові міста приєднуються до міжнародної традиції. Надання широкого розголосу такій темі допомагає підвищити обізнаність широкого загалу у проблематиці передчасних пологів, знати, куди звертатися у разі ризиків, покращити догляд за новонародженими, покращити сімейно-орієнтований підхід у медичних закладах, створити площадки для діалогу між фахівцями, батьками, представниками фармацевтичних компаній, задіяних у цій сфері, для пошуку необхідних рішень”, – зазначила Олександра Балясна, голова Асоціації батьків передчасно народжених дітей “Ранні пташки”.