Фотовиставка - Татусі у фокусі - Мистецький арсенал - Киев - 17 ноября 2018- Информация о мероприятии, заказ билетов на Афиша UA

Фотовиставка - Татусі у фокусі

Начало мероприятия: 17.11.2018 12:00

Конец мероприятия: 16.12.2018 20:00

Место: Мистецький арсенал

Адрес: Киев, вулиця Лаврська, 10-12

Міжнародного дня передчасно народженої дитини, який відзначається щорічно 17 листопада, запрошуємо всіх охочих відвідати найтеплішу та найніжнішу фотовиставку цієї осені та зими - «Татусі у фокусі»!
Для кожної дитини її тато - найсильніший і, водночас, ніжний, турботливий, який завжди захистить і зігріє своїм теплом та любов'ю. Саме тому виставка об'єднає роботи українських фотографів, які знімали сім'ї, і, зокрема, татусів з передчасно народженими малюками під час перебування у відділеннях виходжування недоношених малюків та практикування методу "кенгуру".
Під "кенгуру" розуміється тісний фізичний контакт шкіра-до-шкіри між дітьми перших тижнів життя і їх батьками. Суть методу полягає в тому, що дітей щодня, від одного до декількох годин в день, викладають на відкриту поверхню грудей мами або тата.
Фотопроект має на меті стимулювати раннє залучення татусів до виходжування передчасно народжених дітей у перинатальних центрах та пологових будинках України, адже: 
  • Таке залученння зміцнює психоемоційний та фізичний зв’язок між батьком та дитиною.
  • Чоловіки раніше починають відчувати відповідальність за дитину і сім’ю в цілому.
  • Спільний догляд за дитиною покращує й зміцнює подружні
    взаємовідносини.
  • Тато стає більш компетентним в догляді за малюком.
  • Мама психоемоційно стає спокійніша відчуваючи підтримку чоловіка, що в подальшому впливає на більш швидке виходжування малюка.
  • Тато в ролі «батька-кенгуру» краще розуміє свою дитину та її потреби.
  • Малюк при цьому отримує необхідну для нього мікрофлору батька.
  • Участь тата у догляді за методом кенгуру формує стійку прихильністьт між ним та дитиною, яка проявляється протягом довгих років.
Урочисте відкриття фотовиставки "Татусі у фокусі" відбудеться 17 листопада о 12:00 за адресою: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська 10-12, м. Київ.
Під час відкриття будуть присутні герої виставки: сім'ї із дітьми, які народились передчасно і пройшли непростий шлях виходжування всі разом.
Для представників ЗМІ попередня реєстрація обов'язкова за телефоном +380632587018 або на електронну пошту azarrrova@gmail.com. Контактна особа: Alesia Azarova, керівник відділу комунікацій Асоціації батьків передчасно народжених дітей України "Ранні пташки".
Організатори заходу: Асоціація батьків передчасно народжених дітей "Ранні пташки" разом із Благодійним фондом "Мистецький Арсенал".


Партнери заходу: Пологовий будинок «ЛЕЛЕКА», фармацевтична компанія Amaxa Ukraine, ТМ Раненько
Фотовиставка "Татусі у фокусі" відбудеться за підтримки Асоціація неонатологів України.