X Ambassadors

X Ambassadors

Начало мероприятия: 31.03.2018 19:00

Место: Atlas

Адрес: Киев, ул. Артема, 37–41

Цена билетов: от 990.00 до 1690.00 грн.

Навесні в Києві вперше зіграють X Ambassadors – бруклінські інді-рокери, відомі у всьому світі хітами “Unsteady” і “Renegades”, та активною соціальної позицією до людей з обмеженими можливостями.
Клавішник гурту Кейсі Харріс називає себе “голосом музикантів, які мають інвалідність”, сам Кейсі сліпий з народження.
Гурт створили у 2009 році, в його складі чотири музиканти: вокаліст Сем Харріс, його брат клавішник Кейсі Харріс, гітарист Ной Фельдшу та барабанщик Адам Левін.
За вісім років роботи команда випустила кілька EP та синглів, мала гастролі по всьому світу. В 2013, на запрошення Imagine Dragons, X Ambassadors іздили з ними в турі. В той же період співпрацювали на студії із гуртом The Knocks.
Опублікований в 2015 дебютний альбом гурту “VHS” привів X Ambassadors на сцени найбільших світових музичних фестивалів від Lollapalooza до Bonnaroo. Пісня “Renegades” з цього альбому отримала статус платинової, а піснія “Unsteady” – двічі платинової.
X Ambassadors працюють над новим матеріалом, в березні 2017 вони презентували пісню “Hoping”, а у вересні цього року - кліп “Ahead Of Myself” – перший офіційний сингл з нового альбому.
Музику бруклінської четвірки можна буде почути 31 березня в клубі Atlas, до Києва вони приїдуть в рамках світового туру, який починають у лютому 2018-го.